Firma

Pozvěte si STK pro chlapy k Vám do firmy a uspořádejte Prevenční besedu pro zaměstnance s Petrem Koukalem. Beseda trvá něco přes hodinu a Petr zde velmi autenticky nasdílí svůj příběh o úspěšném boji s nemocí, rozdáme Vašim zaměstnancům vtipné Manuály pro údržbu chlapa a vemem sebou také lékařský model varlat s nádory, na kterém Vám ukážeme, jak se správně samovyšetřovat. K tomu pustíme nějaké to video a můžeme uspořádat I autogramiádu. Za besedu si říkáme o 20 000 Kč, které putují do nadačního fondu a z toho financujem chod nadačního fondu, tisk Manuálů či dětských komiksů, nákup lékařských modelů, spolupráci mediků a zdravotníků …. vše najdete v naší výroční zprávě zde na webu, či Vám ji přineseme na schůzku sebou :)

 

Často do firem jezdíme s kolegyněma z nadace Dialog Jessenius, která se zase pro změnu se svým projektem Ruce na prsa starají o prsa. Rádi za Vámi přijedeme společně, budeme potřebovat trochu více času, aby se dostalo na všechny, řekněme raději hodiny dvě a holky mají sebou také lékařský model ňader a spoustu naučněvtipných, či vtipněnaučných videí. Na závěr účastníkům vystavíme Certifikát instruktora/ky prohmatu, aby se pak doma mohli pochlubit a zároveň pomoci s prevencí, ve dvou to jde přece jen lépe! Pokud jedeme společně, říkáme si o 30 000 Kč a pak se o dar spravedlivě rozdělíme.

 

Vzít nás sebou můžete i na Vaši firemní akci, ať už jde o sport či kulturu, obohatíme Vaše aktivity o výuku prevence! Hodíme se ven I dovnitř a můžeme přidat I uspořádání turnaje ve cvrnkacích kuličkách či petanque! A pak třeba přijde vhod I naše STK ToiToika, která s lehkou nadsázkou simuluje vyšetření prostaty a svádí k oblíbené soutěži o nejvíce vyčůraného rekordmana dne. To vše se děje pod dohledem mediček a mediků, kteří jsou k dispozici na stánku a učí jak se správně samovyšetřovat a zároveň k případným dotazům. STK výjezdní jednotka Vás přijde na 15 000 Kč na den.

 

Vymysleme společnou kampaň a vyražme šířit prevenci po letních festivalech či do škol nebo do supermarketů! Nechte se inspirovat kampaňemi našich partnerů nebo vymysleme něco úplně nového a třeba se Vám také povede vyhrát soutěž o Zodpovědnou firmu roku, jako např. našemu partnerovi Sanofi za projekt Závodní ToiToiky.

Pořiďtě Vašim oblíbeným kolegům, nebo raději všem kolegům, hezký nadační dárek a podpořte tak dobrou věc! V STK trenýrkách a tričkách si milovníci menších kuliček mohou jít zacvrnkat jako za mladých let a pro ty, co mají v oblibě větší tvary, máme zase připraveny petanque koule! Většinu z tohoto repertoáru můžete pořídit zde na webu, kuličky na Alze a trenýrky Vám přivezem v objednaných velikostech přímo k Vám!