Realizace ve spojení se značkou „STK pro chlapy“

Jednotlivé projekty Nadačního fondu Petra Koukala chceme realizovat ve spojení se značkou „STK pro chlapy“ jako symbolem mužského zdraví. Cílem těchto projektů je osvěta a informační kampaň k tématům mužského zdraví, budování „komunity chlapů“, kteří se začínají aktivně starat o své zdraví a získávání finančních prostředků na konkrétní pomoc.

Plníme mužské sny

Víme, že muži to v dnešní době nemají vůbec jednoduché, jsou pod tlakem, trápí je vysoké nároky okolí, pocit, že všichni mají více peněz, lepší auto, větší dům a více cestují a navíc všechno mnohem dříve, než si to oni umí vůbec představit. Často mají pocit, že jsou ze všech stran nedocenění, nekonkurenceschopní a často taky neumí věci, které by podle okolí měli a které byly samozřejmé pro jejich tatínky a dědečky.

I v boji s každodenním stresem a zátěží jsou tu ale pořád jejich sny, které jim nikdo nevezme. Každý muž má nějaké své tajné sny a touhy a my jim je chceme plnit. Chceme jejich život pořádně rozzářit a naplnit nezapomenutelnými vzpomínkami na úžasné zážitky. Taky proto již třetím rokem spolupracujeme se zážitkovou agenturou Adrop.cz.

Adrop je významným hráčem na trhu zážitků a už 13 let plní mužské sny. Nabídka téhle zážitkové agentury je zaměřená na muže, takže v ní je více než 280 zážitků, ve kterých si vybere každý muž. Je tam něco pro gentlemana, něco pro milovníka nablýskaných sporťáků, gurmána, army nadšence i sportovce. Abychom přispěli také svou trochou do mlýna, vytvořili jsme společně zážitek Trénink badmintonu s mistrem ČR Petrem Koukalem.

V rámci objednávky u Adropu můžete také přispět na naši nadaci STK a přispět tak na prevenci a osvětu o mužském zdraví. Adrop jenom za rok 2017 vybral neuvěřitelných 35 tisíc. Je to snadné. Vyberete si parádní zážitek a ještě pomůžete dobré věci!

projekt_plnime-muzske-sny

Projektem STK pro chlapy prošlo již přes 1000 studentů

Nadační fond Petra Koukala v rámci svých osvětových aktivit připravil pro studenty středních škol přednáškovou roadshow „STK pro chlapy“.  Zatím jsme s přednášky zavítali do Brna, kde jsme přednášeli celkem třikrát a přednášek se zúčastnilo více jak 600 žáků! Druhá zastávka se konala v hlavním městě, kdy do Pražského kina Světozor zavítalo přes 400 studentů. Celkem za dvě zastávky naší roadshow prošlo osvětovým programem nad 1000 středoškoláků. Hlavním cílem projektu je oslovit mladé muže a přimet je k většímu zájmu o vlastní zdraví.

DSC_3548

Manuál pro údržbu chlapa

„Až se muži začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!“

Mezi další aktivity nadačního fondu patří také edukační brožura s názvem „Manuál pro údržbu chlapa“ kterou obdrží studenti středních škol na přednáškách. V brožuře jsou jednotlivá onemocnění přirovnána k poruchám na vozidlech.  Autorem originálních textů je student pátého ročníku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy Jakub Pítr, grafický vzhled manuálu zajistilo grafické studio VLADO.

Prohlédnout si manuál

Manuál pro kluky

titulka

Prohlédnout si manuál